Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

II Szkolny konkurs "Picture Dictionary"

W naszej szkole odbyła się druga edycja konkursu plastyczno - językowego Picture Dictionary. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać kaligram, czyli słowo pisane obrazem. Kaligram polega na takim przedstawieniu słowa, aby jego graficzna forma była jednocześnie obrazem danego wyrazu. Wybrane słowo należało przedstawić  tak, aby jego znaczenie było czytelne, a kolejność liter w wyrazie zachowana.

Konkurs był podzielony na dwie kategorie: klasy 1-3 i klasy 4-8. W sumie uczestnicy wykonali różnymi technikami 43 prace  (aż 33 prace w kategorii klas 1-3 i 10 w kategorii klas 4-8). Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, wybór był naprawdę trudny.

Jury postanowiło w dwóch kategoriach wiekowych przyznać następujące miejsca:

klasy 1-3

klasy 1

I miejsce:

Agata Mickiewicz kl. 1a

Adam Handzlik kl. 1b

Antoni Korczyk kl. 1a

II miejsce:

Hanna Norymberczyk kl. 1b

Oliwia Byrska kl. 1b

Franciszek Szarek kl. 1c

III miejsce:

Karina Nowosiad kl. 1b

wyróżnienie:

Maria Płaska kl. 1c

klasy 2

I miejsce:

Przemysław Wiśniewski kl. 2b

Anna Kubica kl. 2d

Karolina Wojtan kl. 2c

II miejsce:

Bartosz Luber  kl. 2c

Martyna Gałuszka  kl. 2b

Milena Marszałek  kl. 2b

III miejsce:

Oliwier Lichwała kl. 2c

Kacper Korzeń kl. 2b

Maja Kózka kl. 2a

wyróżnienie:

Dawid Majcherczyk kl. 2b

klasy 3

I miejsce:

Marek Mikrut kl. 3c

II miejsce:

Zuzanna Siatkowska kl. 3c

III miejsce:

Filip Lasik kl. 3c

Antoni Dudaczyk kl. 3b

wyróżnienie:

Kaja Łysakowska kl. 3c

 

klasy 4-8

I miejsce: Emilia Ochman kl. 7c

II miejsce: Mariusz Mikrut kl. 8e

III miejsce: Kacper Grzybowski kl. 4d

wyróżnienie: Kamila Luber kl. 4c

                     Julia Grzybowska kl. 6a

Gratulujemy i zapraszamy za rok.

Anna Zając