Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Dzień tabliczki mnożenia

16-11-2023 16:28 z życia szkoły

W tym roku Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia przypadł 17 listopada. Z tej okazji w czwartek 16 listopada uczniowie klas 4b, 4c i 4d świętowali na lekcji matematyki. Uczniowie odwiedzając kolejne stacje zadaniowe utrwalali znajomość tej bardzo znanej tabliczki. Budowali jak największą matematyczną wieżę z kubków oraz odwzorowywali nakrętkowe, iloczynowe obrazki. Łapali muchy z wynikami, a także grali w tabliczkowe kółko i krzyżyk oraz w spadające z czynnikami matkulki. A wszystko to, aby przećwiczyć szybkie rachunki i współpracę w grupach oraz oczywiście ... poświętować.