DYKTANDO (nie tylko) DLA MISTRZÓW

28 stycznia 2022 r. dotarła do szkoły znakomita informacja o polonistycznych sukcesach naszych uczniów. Tym razem uczestnicy ogólnopolskiego DYKTANDA (nie tylko) DLA MISTRZÓW, zorganizowanego przez Instytut Rozwoju Oświaty błysnęli wiedzą oraz umiejętnościami z  zakresu zasad pisowni obowiązujących w języku polskim.

Wśród 1366 osób, które wzięły udział w konkursie, czworo reprezentantów naszej placówki zdobyło zaszczytne laury:

• Agata Forenda z kl. 6a – 1. miejsce,

• Milena Mazur z kl. 4a – 3. miejsce,

• Marcel Bigaj z kl. 4b – 3. miejsce,

• Julia Małecka z kl. 6a – wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy utalentowanym wychowankom naszej szkoły oraz życzymy dalszych sukcesów!

Koordynatorki konkursu:

Agnieszka Jachymek,