Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego

10-06-2024 15:18 z życia szkoły

W sobotę 8 czerwca 2024r. dziewczynki z klas 3 i 4 reprezentowały naszą szkołę w części artystycznej XXIX Ogólnopolskich Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego pod hasłem „Korowód Szlakiem Bajek”, gdzie zajęły 3 miejsce. Uczennice zaprezentowały bajki takie jak : Bolek i Lolek, Minionki oraz Smerfy.