Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Blisko i daleko – czyli po co jest perspektywa? Prezentacja prac plastycznych.

08-11-2023 15:33 z życia szkoły

Przez ostatni miesiąc uczniowie klas szóstych i siódmych poznawali tajniki perspektywy. Przygoda z perspektywą nie zakończyła się tylko na wiedzy teoretycznej. Wręcz przeciwnie. Uczniowie mieli okazję wypróbowania swoich sił i opierając się na zdobytej podczas lekcji wiedzy, komponowali prace z zastosowaniem iluzji przestrzeni.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.