Jesienny sukces młodych artystów

03-11-2023 13:35 konkursy z życia szkoły

28 października odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkiego konkursu plastycznego na eko bohatera literackiego pn. „Zielono mi” organizowanego w ramach XXIII Jesiennych Dni Książki Buczkowice 2023.

W gronie laureatów znalazło się czterech uczniów z naszej szkoły. Decyzją jury III miejsce w kategorii klasy VII-VIII zajęła Anna Marcinków z klasy 8a, natomiast wyróżnienia otrzymali: Oliwia Jelinska z klasy 7a, Adrian Kacprzycki z klasy 7c oraz Martyna Podsiadło z klasy 8a.

Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów!