Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Babeczka na szafeczkę

20-11-2023 15:50 z życia szkoły

Rada Rodziców oraz pracownicy i uczniowie naszej Szkoły zorganizowali akcję, której celem było pozyskanie funduszy na zakup szafek dla uczniów. Każda klasa przyniosła do szkoły babeczki. Następnie chętni uczniowie pakowali i przygotowywali do sprzedaży. Zaangażowanie i chęć do pracy była ogromna!!! 

Babeczki-cegiełki często były artystycznie ozdobione i znikały bardzo szybko.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym!!!

Jest to pierwsza akcja z przeznaczeniem środków na zakup szafek dla uczniów. Kolejna już w grudniu.

Zachęcamy do przygotowania ozdób i kartek świątecznych. To świetna zabawa i sposób na kreatywne spędzenie długich jesiennych wieczorów. Przyniesione do sprzedaży ozdoby ubogacą szkolny kiermaszu.