Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Akcja pod Arsenałem

19-06-2024 8:32 z życia szkoły

12 czerwca uczniowie klas 6,7,8 mieli okazję uczestniczyć w niezwykłej lekcji. Kolejny raz szkolny
korytarz zamienił się w ulice okupowanej Warszawy, a uczniowie klasy 8a odegrali scenę odbicia
Rudego z rąk gestapo.
Młodzi ludzie spisali się fantastycznie. Samodzielnie wykonali wszystkie rekwizyty i zadbali o
stroje. Dziękujemy za piękną lekcję historii na żywo.