Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Finał konkursu „Szanuj energię, chroń klimat”

14 czerwca w Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej odbył się 14  finał konkursu „Szanuj energię, chroń klimat”. Uroczystość zgromadziła liczne grono zaproszonych gości, w tym uczniów, nauczycieli, dyrektorów i wicedyrektorów placówek oświatowych oraz rodziców. W ramach finału konkursu zostały wręczone nagrody i dyplomy laureatom oraz wyróżnionym uczestnikom. W naszej szkole Karina Nowosiad, uczennica klasy 3b zdobyła II miejsce, natomiast Maria Norymberczyk uczennica klasy 1d została wyróżniona. Serdecznie gratulujemy!!!