Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Akcja pod Arsenałem

12-06-2023 18:31 z życia szkoły

2 czerwca w naszej szkole odbyła się niezwykła lekcja języka polskiego. W 80. rocznicę akcji pod Arsenałem uczniowie klasy 8a pod opieką pani Agnieszki Jachymek odtworzyli jej przebieg. Szkolne korytarze na chwilę zamieniły się w ulice okupowanej Warszawy, a uczniowie klas 6, 7 i 8 byli świadkami najsłynniejszej akcji zbrojnej przeprowadzonej w czasie II wojny światowej przez Grupy Szturmowe Szarych Szeregów. Aktorom oraz wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w tworzenie dekoracji, serdecznie dziękujemy. Spisaliście się na medal !