Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

„Jak nie czytam, jak czytam”


Organizatorem głównym akcji „Jak nie czytam, jak czytam” jest Wydawnictwo Sukurs – wydawca miesięcznika „Biblioteka w Szkole”. Przedsięwzięcie skierowane jest do szkół, bibliotek szkolnych, bibliotek publicznych i innych instytucji w Polsce i za granicą.

Celem akcji jest zgromadzenie jak najwięcej ilości uczniów czytających książki w jednym miejscu.

Termin akcji: 7 czerwca 2023 r., zalecana godz. 10.00

W tym roku nasza szkoła przyłączyła się do tej akcji. Wzięło w niej udział około 350 uczniów naszej szkoły. Miejscem akcji było boisko i plac zabaw.