„MOŻESZ BYĆ KIM CHCESZ, KIEDY ZDROWO JESZ”

Nasza innowacja ma na celu kształtowanie właściwych postaw i nawyków żywieniowych wśród dzieci, zmniejszenie ilości spożywanych cukrów i napojów gazowanych i nakłaniania dzieci do sięgania po wodę mineralną i owoce oraz warzywa jako wartościowe składniki diety współczesnego człowieka. W ramach innowacji zaplanowano szereg zajęć  dotyczących zdrowego żywienia.                                                                                                                                                                                                                                     A. Kiedroń, M. Lazarko-Kalista, A. Zając

W ramach innowacji pedagogicznej "Kiedy zdrowo jesz, możesz być kim chcesz" uczniowie klasy 3 a wykonali prace przedstawiające zdrowy posiłek. Dzieci w kolejnym etapie innowacji przypomniały  sobie na czym polega zbilansowana dieta i jakie produkty najlepiej wpływają na nasze zdrowie. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że najlepiej smakują nam owoce.