Międzynarodowy Projekt "Literki w akcji"

Międzynarodowy Projekt "Literki w akcji" ma na celu rozwijanie umiejętności czytania i pisania oraz zapewnienie uczniom pierwszej klasy solidnej podstawy w rozpoznawaniu i pisaniu liter poprzez różnorodne aktywności i interaktywne zadania, a także stymulowanie kreatywności i wyobraźni. Poprzez zadania plastyczne, techniczne, gry i zabawy, zachęcanie uczniów do twórczego myślenia i eksplorowania różnych aspektów liter. Istotą jest łączenie różnych edukacji w celu zapewnienia kompleksowego podejścia do nauki liter. oraz rozwijanie umiejętności społecznych, umożliwianie uczniom pracy w grupach, wymiany pomysłów oraz wzajemnej współpracy podczas różnych zadań i zabaw.

Literki w akcji - październik

Literki w akcji - listopad