Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Życzenia Bożonarodzeniowe

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia

życzymy całej społeczności szkolnej,

aby świąteczny czas upływał Wam w miłej rodzinnej atmosferze,

a Nowy Rok przyniósł szczęście.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy

Szkoły Podstawowej nr 28 w Bielsku – Białej.