Przejdź do treści Przejdź do menu

ZIMOWA AKADEMIA SPORTU

23-02-2020 16:00 imprezy i uroczystości

W środę 19 lutego w Hali Sportowej Victoria uczniowie klasy 4a i 4b brali udział w Zimowej Akademii Sportu.
Zimowa Akademia Sportu to projekt odbywający się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, mający na celu popularyzację wśród uczniów szkół podstawowych zimowych dyscyplin sportowych, poprzez wspólne doświadczenie sportu w obecności instruktorów oraz gwiazd sportowych – Zbigniewa Bródki i Pauliny Ligockiej.
Nasi uczniowie wzięli udział w „ zimowym torze umiejętności”, który polegał na pokonaniu trasy składającej się z biathlonu, curlingu, hokeja snowboardu na czas. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, słodki batonik, smycz oraz autograf Pauliny Ligockiej – mistrzyni świata w snowboardzie z Oberwiesenthal 2004.