XXII Góra Grosza

Akcja „Góra Grosza” organizowana jest przez Towarzystwo Nasz Dom, które zajmuje się pomocą dzieciom w trudnej sytuacji rodzinnej. Jej celem jest zebranie funduszy na wsparcie podopiecznych wychowujących w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. To już XXII edycja akcji. Nie mogliśmy więc pozostać obojętni wiedząc, że oddając chociażby jeden grosz, możemy zrealizować wielkie przedsięwzięcia na rzecz dzieci będących w trudnej sytuacji życiowej.

28 lutego oficjalnie zakończyliśmy akcję „Góra Grosza”. Zebrane „grosiki” zostały posegregowane i przeliczone. Wspólnie udało nam się zebrać 8 601 sztuk monet o wartości 306,01 zł. Zebrane monety zostały wysłane do organizatora akcji – Towarzystwa Nasz Dom.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom: uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy przyłączyli się do zbiórki i wsparli ten szlachetny cel.