Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ

Miło nam ogłosić wyniki VII Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej organizowanego wspólnie przez Szkołę Podstawową nr 28 w Bielsku-Białej i Dom Kultury w Hałcnowie. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom. Mamy nadzieję: do zobaczenia za rok.

KLASY 3-5

1 miejsce

Igor Niemczyk, Szkoła Podstawowa nr 9 w Bielsku-Białej

3 miejsce

Nikola Kukułka, Szkoła Podstawowa nr 28 w Bielsku-Białej

Kornelia Urzoń, Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Oxford w Bielsku-Białej

wyróżnienia

Hanna Kobylińska, Szkoła Podstawowa nr 20 w Bielsku-Białej

Franciszek Rogowski, Szkoła Podstawowa ZCBM w Bielsku-Białej

Emilia Dziędziel, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzicy

 

KLASY 6-8

 1 miejsce

Krzysztof Lorek, Szkoła Podstawowa im. M. Reja w Bielsku-Białej

Laura Rumpel, Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 w Knurowie

2 miejsce

Oliwia Hawkes, Szkoła Podstawowa ZCBM w Bielsku-Białej

 3 miejsce

Michalina Szydłowska, Szkoła Podstawowa nr 5 w Nysie

wyróżnienie

Klaudia Maciejowska, Szkoła Podstawowa nr 24 w Bielsku-Białej

Lena Leśniewska, Szkoła Podstawowa nr 37 w Bielsku-Białej

Michalina Michniok, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzicy

Zofia Sworacka, Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Oxford

Dziękujemy wszystkim uczestnikom.