Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

VI SZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ

21-04-2022 13:39

VI SZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ

Miło nam ogłosić wyniki VI Szkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom. Laureaci pierwszych miejsc w obu kategoriach będą reprezentowali naszą szkołę w VI Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej organizowanym wspólnie przez Szkołę Podstawową nr 28 w Bielsku-Białej i Dom Kultury w Hałcnowie.

Klasy 3-5

1 miejsce

Antonina Stanclik kl. 5c

 2 miejsce 

Julia Piotrowska kl. 4d

3 miejsce

Jan Jurecki kl.4d

wyróżnienie:

Julia Rogowska kl. 4d

Wiktoria Czakoń kl.4d


klasy 6-8

1 miejsce

Michał Nowok kl. 8c

2 miejsce

Maja Piecuch kl. 7c

3 miejsce

Jakub Brzeziński kl. 8a

wyróżnienie 

Karolina Pośpiech kl. 7e