Szkolny konkurs "Z górami za pan brat"

11-12-2020 10:53 konkursy

W naszej placówce odbył się konkurs zorganizowany przez opiekunów Szkolnego Koła Krajoznawczo - Turystycznego. Został on przeznaczony dla uczniów klas 5 – 8.

Uczestnicy konkursu musieli sprostać niełatwym wymaganiom. Należało bowiem wykonać pracę plastyczną w formacie a3, której tematyka miała stanowić swoistą reklamę wędrówek krajoznawczo – turystycznych oraz zachętę do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Mile widziany był również slogan korespondujący z podejmowaną problematyką.

Na konkurs przysłano 22 prace wykonane różnorodnymi technikami artystycznymi.

10 listopada komisja konkursowa podjęła decyzję, aby w dwóch kategoriach wiekowych przyznać następujące miejsca:

kl. 5 – 6:

I miejsce – Krystian Kot, 6d

II miejsce – Julia Małecka, 5a

III miejsce – Julia Chrobak, 6d

kl. 7 – 8:

I miejsce – Zuzanna Wołczyk, 8b

II miejsce – Zuzanna Konik, 7a

III miejsce – Anna Olma, 7a

Wyróżnieni otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe ze środków przyznanych na działalność SKKT przez Wydział Promocji i Sportu Urzędu Miejskiego. Laureatom serdecznie gratulujemy!

Koordynatorki konkursu:

Małgorzata Stwora,