SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI KLAS 1-3

28-02-2022 13:45

„😊POEZJA Z UŚMIECHEM😊

Dnia 11 lutego 2022r. po raz kolejny w naszej szkole odbył się Konkurs Recytatorski „Poezja z Uśmiechem”. Do konkursu przystąpiło 30 uczniów z klas 1-3. Uczniowie recytowali dowolnie wybrane wiersze. Celem konkursu było rozbudzenie wśród uczniów zamiłowania do poezji, szerzenie kultury słowa poetyckiego oraz wspieranie uzdolnień recytatorskich. O wyborze laureatów konkursu decydowało opanowanie pamięciowe, zrozumienie zawartych w utworach treści i emocji oraz odpowiednie ich przekazanie.

Uczestnicy zaprezentowali swój kunszt recytatorski. Wiersze były ciekawe i barwnie zaprezentowane. Wybór był niełatwy, ponieważ wszyscy prezentowali wysoki poziom. 😊

Jury wyłoniło następujących zwycięzców:

Kategoria klasy pierwsze:

III miejsce – Franciszek Kopaczka, kl. 3 a

III miejsce – Filip Paszczak, kl. 3 b

III miejsce – Michał Szymczak, kl. 3 c

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie. 😊

Gratulujemy zwycięzcom! 😊

Życzymy dalszych sukcesów oraz nieprzemijającego uśmiechu! 😊

Organizatorzy konkursu:

Izabela Pasternak