Szkolny Konkurs Matematyczny

22-06-2022 16:46 konkursy z życia szkoły

Na przełomie maja i czerwca br. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas drugich i trzecich. Uczniowie rywalizowali ze sobą w swoich kategoriach wiekowych. W klasach drugich konkurs był bardzo wyrównany i przyznano ex aequo po dwa zarówno pierwsze jak i drugie miejsca oraz 3 wyróżnienia. W klasach trzecich wyłoniono trzech najlepszych matematyków i wręczono jedno wyróżnienie.

👉Wyniki👈
W klasach drugich:
• I miejsce - ex aequo:
Kamil Białomazur, kl. 2a
Maksymilian Stanisławski, kl. 2a
• II miejsce - ex aequo:
Karol Sobecki, kl. 2b
Kamil Pluciennik, kl. 2d
• III miejsce:
Milena Marszałek, kl. 2b
Wyróżnienia w klasach drugich:
Wiktor Sędziak-kl. 2c, Hanna Kubica-kl. 2a, Dominik Bużek-kl. 2d
W klasach trzecich:
•I miejsce: Filip Lasik, kl. 3c
•II miejsce: Stanisław Kłusak, kl. 3c
•III miejsce: Antoni Dudaczyk, kl. 3b
Wyróżnienia w klasach trzecich:
Zuzanna Gruszczyk-kl. 3a
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w konkursie za rok!