Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Święto Żołnierzy Wyklętych

13-03-2023 17:15 konkursy z życia szkoły

1 marca obchodziliśmy Święto Żołnierzy Wyklętych. Uczniowie klasy 7 a ,przygotowali na korytarzu szkolnym gazetkę upamiętniającą bohaterów walczących z komunistycznym reżimem po II wojnie światowej w Polsce.

W dniu 8 marca klasy ósme, wzięły udział w konkursie "Żołnierze Wyklęci". Konkurs dotyczył trzech żołnierzy wyklętych, Danuty Siedzikówny "Inki", Witolda Pileckiego "Witolda" i Hieronima Dekutowskiego "Zapory". Test , który rozwiązywali uczniowie dotyczył działalności w/w żołnierzy  i składał się z 16 pytań.

I miejsce Zuzanna Broda klasa 8 d

II miejsce Zuzanna Dudek klasa 8 e

III miejsce Julia Kubiak klasa 8 d