Święto Patrona naszej szkoły

26-09-2024 14:34 konkursy z życia szkoły

16 września obchodziliśmy święto patrona - gen. Józefa Kustronia. Był weteranem I wojny światowej i wojny polsko-bolszewickiej. Na kartach historii zapisał się jako bohater kampanii wrześniowej i dowódca oddziału XXI Brygady Strzelców Podhalańskich.
Z tej okazji Pani Patrycja Hojczyk zorganizowała specjalną lekcję o naszym patronie. Wczoraj został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla klas 4-5 z tej samej okazji. Zespół konkursowy bardzo długo debatował i wybraliśmy trzy najlepsze prace.
Wyniki:
3 miejsce otrzymała Emma Bieniek (kl. 5a)
2 miejsce otrzymała Hanna Grabska (kl. 5a)
1 miejsce otrzymał Szymon Waluszek (kl. 5a).
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
P.S. Prace uczniów kl. 4-5 można obejrzeć na korytarzu szkoły.