Przejdź do treści Przejdź do menu

Sukces w wojewódzkim konkursie plastycznym

Miło nam poinformować, iż uczniowie naszej szkoły po raz kolejny odnieśli sukces w wojewódzkim ekologicznym konkursie plastycznym na eko bohatera literackiego pn. „Zielono mi” organizowanym w ramach przedsięwzięcia XXII Jesienne Dni Książki Buczkowice 2022.

Na tegoroczny konkurs wpłynęło łącznie 311 prac w 4 kategoriach wiekowych. W rywalizacji wzięły udział 24 placówki oświatowe, opiekuńcze i ośrodki kulturalne z terenu województwa śląskiego. Tym bardziej cieszy nas sukces pięciorga naszych uczniów.

Decyzją jury I miejsce w konkursie w kategorii klasy VII-VIII zajął Krystain Kot z klasy 8d. W tej samej kategorii wiekowej wyróżnienia otrzymali Patrycja Skiba z klasy 8e oraz Maxymilin Mleczko z klasy 8d. W kategorii klasy IV-VI wyróżnienia zdobyły Oliwia Jelinska z klasy 6a oraz Zuzanna Musiałek z klasy 6c.

Uroczysta gala rozdania nagród odbyła się 22 października 2022r. w budynku Sokolni w Buczkowicach.

Zwycięzcom serdeczne gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!