PRZEDMIOTOWY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

24-11-2020 17:14 konkursy

W naszej szkole odbył się Przedmiotowy Konkurs z Języka Angielskiego. W pierwszym etapie konkursu wzięło udział aż 16 uczniów z klas siódmych i ósmych. Do drugiego etapu z wynikiem powyżej 80 % przeszli następujący uczniowie: Igor Damek (kl. 7c), Aleksandra Duman (kl. 8a), Dorian Krzeszowiak-Dziedzic (kl. 8a), Kamil Stasiewicz (kl. 8a), Gracjan Wentrys (kl. 8a), Tomasz Kliś (kl. 8b), Julita Sikora (kl. 8c), Justyna Sroka (kl. 8d), Wojciech Stępniakowski (kl. 8d.) oraz Aleksander Szedel (kl. 8d). Drugi etap konkursu odbył się 23 listopada 2020, niestety żaden uczeń nie uzyskał wyniku powyżej wymaganych 85 %, niemniej jednak gratulujemy wszystkim uczniom, a w szczególności Kamilowi, który zajął pierwsze miejsce w szkole z wynikiem 77 %.

Komisja konkursowa w składzie: Anita Nowy i Alicja Krywult