Praca z lekturą w klasie 3 d - Hugh Lofting „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”

11-12-2020 10:06 z życia szkoły

Uczniowie najpierw podzielili się swoimi wrażeniami na temat najciekawszej przygody bohatera książki Doktora Dolittle.

Następnie przedstawiali wybraną przygodę albo jednego z bohaterów w formie rysunku  lub wykorzystując program graficzny. Zwieńczeniem zajęć było stworzenie przez uczniów prezentacji  w programie PowerPoint. Zdecydowanie polecamy przeczytać tę książkę.

Izabela Pasternak