Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Piątka dla ekologii w Bielsku-Białej

24-01-2022 17:23 konkursy ogłoszenia

Nasza szkoła przystąpiła do 12 edycji kampanii „Bielsko-Biała chroni klimat” , która w tym roku nosi nazwę „Piątka dla ekologii w Bielsku-Białej”.

Konkurs ekologiczny „Szanuj energię, chroń klimat” organizowany jest przez Urząd Miejski W Bielsku-Białej (Wydział Ochrony  Środowiska i Energii ) we współpracy z partnerami merytorycznymi.

Udział szkoły w konkursie oznacza realizację dwóch z pięciu zadań, przy czym zadanie V jest obowiązkowe. Szkoły, które wykonają wszystkie pięć zadań tzn. „przybiją piątkę” Detektywowi Kropelce, Rysiowi i Mrówce, otrzymają upominek od partnera kategorii oraz certyfikat kampanii „Bielsko-Biała chroni klimat ” - SZKOŁA Z DOBRĄ ENERGIĄ.

Kategorie wiekowe:

Klasy 1- 3 - temat: woda

Klasy  4 - 6 - temat: przyroda

Klasy 7-8 – temat: odpady

Wszystkich uczniów zachęcamy do udziału w konkursie !!!

O szczegóły proszę pytać nauczycieli przyrody i biologii.

Wszystkie potrzebne informacje i materiały dotyczące konkursu znajdują się na stronie konkursu: przybijpiatke.bielsko-biala.pl/