Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego FOX

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego FOX w formie stacjonarnej.

Celem konkursu jest aktywne wspieranie nauki słownictwa, gramatyki, umiejętności pracy z tekstem i skuteczne motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego.

Po wcześniejszym przeczytaniu lektury przypisanej do poziomu zaawansowania, przepracowaniu leksykalnych i gramatycznych zadań związanych z uprzednio przeczytanym tekstem, 18 uczniów naszej szkoły przystąpiło do pisania testu.

Najlepsze wyniki w rankingu szkolnym uzyskali:

I miejsce: Kamil Stasiewicz z kl 8a z wynikiem 112.50pkt /150 pkt

II miejsce : Tomasz Kliś z kl 8b z wynikiem 92.50pkt/ 150 pkt