06-12-2023 16:17 z życia szkoły

„6 grudnia – jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie i każde dziecko prezent dostanie…”

Mikołajki już na stałe wpisały się do kalendarza imprez w naszej szkole. Święty Mikołaj odwiedził wszystkie klasy częstując dzieci i młodzież smakołykami. Na cześć wyjątkowego gościa uczniowie ubrali się na czerwono i założyli mikołajowe czapki.

Spotkanie upłynęło w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Miły, świąteczny nastrój udzielił się wszystkim. Wszak i dorośli kiedyś byli dziećmi.