Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Miejskie Igrzyska Dzieci

01-09-2020 16:32 osiągnięcia

Pomimo pandemii i ograniczeń z nią związanych, uczniom klas 4-6 udało się wywalczyć 4 miejsce w rywalizacji szkół podstawowych. Uczniowie prowadzeni przez nauczycieli osiągnęli czołowe lokaty (miejsca 1-4) w następujących dyscyplinach sportowych: piłka siatkowa dziewczęta, piłka siatkowa- chłopcy, koszykówka dziewczęta i chłopcy, piłka ręczna dziewczęta i chłopcy, szachy - 13 miejsce i biegi przełajowe: dziewczęta 12 miejsce, chłopcy 6 miejsce. Wyniki te, były poprzedzone ciężką pracą uczniów oraz poświęceniem  wolnego czasu.