Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Lekcja przyrody w kl. 4

07-04-2022 12:21 z życia szkoły

Uczniowie klas 4 na ostatnich lekcjach przyrody poznawali tajemnice ciała człowieka. Ten bardzo ciekawy i jednocześnie trudny dział podsumowali wykonując wspaniałe projekty przedstawiające wybrane układy narządów.