Konkursy organizowane przez świetlicę szkolną

20-06-2022 13:10 konkursy z życia szkoły

Wiosna zachwyca kolorami, ich intensywnością i różnorodnością.

Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w konkursie plastycznym pt.,,Wiosenna łąka" organizowanym przez wychowawców świetlicy szkolnej. Celem konkursu było wzbogacenie wiedzy na temat wiosennej przyrody, rozwijanie kreatywności dzieci oraz poszukiwanie ciekawych rozwiązań plastycznych. Nadesłane prace były ciekawe i nowatorskie.  Jury miało twardy orzech do zgryzienia, które prace wyróżnić. A oto wyniki konkursu:

Klasy pierwsze:

Nowosiad Karina kl. 1b Pawlak Wojciech kl. 1c

Giełtowski Jakub kl. 1b Byrska Oliwia kl. 1b

Krzan Zuzanna kl. 1c Hutniczak Hanna kl. 1c

Wyróżnienie:

Wala Marta kl. 1a

Klasy drugie:

Lasik Patrycja kl. 2b Buk Paulina kl. 2c

Wiśniewski Przemysław kl. 2b Szpak Aleksandra kl. 2b

Muc Oskar kl. 2d

Klasy trzecie: