Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Konkurs „Projekt z ZUS”

20-05-2024 14:30 konkursy

Już po raz ósmy uczniowie szkół podstawowych z całej Polski wykonali prace konkursowe w ramach „Projektu z ZUS”.

Nasza szkoła, już kolejny raz, uczestniczyła w konkursie. Uczniowie mieli zadanie, które polegało na przygotowaniu pracy – filmu, plakatu lub komiksu – reklamującego i wyjaśniającego, dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne. Komisja szkolna SP nr 28 wybrała najlepsze prace, a następnie przesłała je do Komisji Wojewódzkiej w Rybniku. Do ścisłego finału, czyli etapu centralnego zakwalifikowała się praca w kategorii KOMIKS, wykonana przez Hannę Orszulak i Milenę Strojek z klasy 8b, jako jedna z 12 najlepszych prac z całej Polski.

Komisja konkursowa powołana przez pana Zbigniewa Derdziuka, prezesa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, oceni otrzymane prace pod względem poprawności merytorycznej i atrakcyjności przekazu oraz wybierze po jednej z każdej kategorii.

Zwycięzców poznamy 1 czerwca 2024 roku. Najlepsze projekty zostaną opublikowane na stronie ZUS.

Trzymamy kciuki!!!