Przejdź do treści Przejdź do menu

Konkurs na maskotkę bohatera z filmów rysunkowych wyprodukowanych przez Bielskie Studio Filmów Rysunkowych

28-02-2021 14:51 konkursy z życia szkoły

Bielsko – Biała, 02.02.2021 r.

W ramach obchodów rocznicy połączenia miast Bielsko i Biała świetlica szkolna zorganizowała konkurs na maskotkę bohatera z filmów rysunkowych wyprodukowanych przez Bielskie Studio Filmów Rysunkowych. Konkurs trwał od października 2020 r. do 30 stycznia 2021 r. Na konkurs wpłynęło 7 maskotek. W wyniku głosowania uczniów klas 1 – 3 oraz nauczycieli wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce Natalia Borowicz kl. 7c (Reksio)

Marek Mikrut kl. 2c (Reksio)

II miejsce Jacek Kucharczyk kl. 6a (Don Pedro)

Sandra Bagier kl. 7c (Bartłomiej Gąbka)

III miejsce Julia Małecka kl. 5a (Lolek)

wyróżnienie Adrian Kacprzycki kl. 4c (Pampalini)

Wychowawcy świetlicy