Konkurs 'English is Fun'

31-05-2021 17:45 osiągnięcia

Konkurs zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 9 w Bielsku-Białej był skierowany do uczniów klas 7- 8 szkół podstawowych.  Uczniowie mieli opisać wrażenia z 5 dniowej wycieczki do Londynu na swoim blogu podróżniczym: 'My travel blog”. Wpis zawierał opis miejsca, informacje o podróży oraz wrażenia z wycieczki. Nasi uczniowie wykazali się dużą kreatywnością rozwijając przy tym umiejętności literackie oraz poszerzając wiedzę o krajach anglojęzycznych. Oto wyniki naszych uczniów:

I miejsce :  Justyna Sroka z kl. 8d

III miejsce : Kamil Stasiewicz z kl. 8a