Konkurs czytelniczy „Z książką mi do twarzy”

07-03-2023 17:28 konkursy z życia szkoły

W lutym odbył się konkurs czytelniczy „Z książką mi do twarzy”. Jego celem było rozbudzanie zainteresowań czytelniczych oraz rozwijanie kreatywności i uzdolnień w dziedzinie fotografii.

Konkurs polegał na wykonaniu fotografii, której tematem była osoba czytająca książki w różnych sytuacjach. Uczniowie klas VI-VIII wykazali się kreatywnością. Zaprezentowali pomysłowe zdjęcia z książkami, które aktualnie czytają.

Wpłynęło kilkanaście ciekawych prac. Wybór był niezmiernie trudny, ale ostatecznie wyłoniono kilku zwycięzców:

I miejsce: Zuzanna Dudek kl. 8e, Patrycja Skiba kl. 8e

II miejsce: Karol Waleczek kl. 6b, Milena Majkut kl. 6c