Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Karta Rowerowa

30-10-2023 18:02 konkursy z życia szkoły

W dniach 23.10.2023-27.10.2023 odbył się Szkolny Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W rywalizacji wzięło udział 121 uczniów z klas 5-6. Konkurs wygrał uczeń z klasy 5c Michał Szymczak. Wyróżnienia otrzymali: Antoni Iskrzycki 5c, Bartłomiej Karkocha 5c, Milena Mazur 6a, Julia Jędrzejko 6b oraz Artur Kopka 6d.

W ramach jesiennej akcji zdobywania karty rowerowej, 18 uczniów naszej szkoły zdobyło uprawnienia do kierowania rowerem. Wszystkim nowym rowerzystom serdecznie gratulujemy i życzymy szerokiej drogi.