Klasa w terenie - wrzesień i październik

We wrześniu i październiku, korzystając ze słonecznej pogody, klasy 1-3 zrealizowały zadania z projektu edukacyjnego „Klasa w terenie”. Głównym celem projektu jest: promowanie wartości edukacji na świeżym powietrzu, zachęcenie uczniów do „opuszczenia” swoich sal lekcyjnych i spędzenia czasu poza budynkiem szkoły. Czas spędzony na świeżym powietrzu poprawia nastrój, koncentrację uwagi i pozwala nabrać więcej energii. Klasa 1a, 1b, 1c i 1d spacerowały w okolicach szkoły, ciesząc się piękną pogodą i podziwiając uroki jesiennych darów. Klasa 2a, 2c, 3a, 3b, 3d poszukiwały w naturze przedmiotów, z których wykonały jesienne mandale. Klasa 2b udała się do Domu Muzyki i wraz z klasą 2d spacerowały w okolicach Bielska-Białej. Natomiast klasa 3c spędziła miło czas na Magurce Wilkowickiej i z wielkim zaangażowaniem również wykonała jesienne mandale.