Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

"Katyń - ocalić od zapomnienia" - konkurs

22-02-2024 13:51 konkursy

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28

IM. GEN. JÓZEFA KUSTRONIA

W BIELSKU- BIAŁEJ, UL. WYZWOLENIA 343

ZAPRASZA DO UDZIAŁU W

KONKURSIE HISTORYCZNYM

KATYŃ OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA”

Szanowni Państwo

Na przełomie kwietnia i maja mija kolejna rocznica katyńskiego mordu, popełnionego w 1940 roku przez stalinowskich oprawców na polskich oficerach.

Serdecznie zapraszamy uczniów bielskich szkół do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu „Katyń – ocalić od zapomnienia” organizowanym w naszej szkole. Celem konkursu jest poszerzenie wiedzy i wrażliwości uczniów na temat II wojny światowej, losów żołnierzy polskich i ich rodzin pod okupacją sowiecką, poprzez udział w konkursie wiedzy, wykonaniu pracy plastycznej lub prezentacji multimedialnej zgodnej z hasłem konkursu „Katyń – ocalić od zapomnienia”

Bardzo prosimy o rozpropagowanie wśród uczniów naszego zaproszenia i zgłoszenia się do udziału w konkursie. Wszelkie informacje, w tym regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia, dostępne są na stronie internetowej naszej szkoły.

Zasady konkursu