Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Dzień Chłopaka 2023

Z okazji Dnia Chłopaka w dniu 29 września w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Krawata. Każdy chętny do zabawy miał ubrany krawat. Dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego przygotowały życzenia i wręczyły upominki chłopcom ufundowane przez Radę Rodziców. Wspólne świętowanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze.

Wszystkim Panom z okazji ich święta, jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!

Samorząd Uczniowski