14 Beskidzki Festiwal Dobrej Energii

24 maja uczniowie klasy 2a uczestniczyli w Beskidzkim Festiwalu Dobrej Energii w Bielsku-Białej. W atmosferze zabawy i warsztatów, organizowanych przez szkoły ponadpodstawowe, mieliśmy okazję zobaczyć pokaz kulinarny i niesamowity występ iluzjonisty, Uczestniczyliśmy w konkursie tanecznym na telebimie, zdobywając nagrody. Na festiwalowej imprezie zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego „Szanuj energię, chroń klimat”. Uczennice naszej szkoły Karina Nowosiad z klasy 3b oraz Maria Norymberczyk z klasy 1d wygrały konkurs, zdobywając wartościową nagrodę oraz dyplom.

Serdecznie gratulujemy!!!!!!