12 edycja kampanii „Bielsko-Biała chroni klimat” - „Przybij piątkę Detektywowi Kropelce” - zadanie 3

13-04-2022 16:15

W poniedziałek 14.03.2022 r. uczniowie klasy 1b spotkali się z panią Renatą Bednarską – edukatorem - pracownikiem AQUA S.A. w Bielsku- Białej.

Podczas spotkania pani edukator bardzo interesująco opowiadała o roli wody w życiu człowieka, zwróciła uwagę na problem zanieczyszczania wody - czego nie wolno wrzucać do kanalizacji, a także oszczędzaniu wody na co dzień. Uczniowie mieli również okazję obejrzeć spektakl pt.: „Niezwykła przygoda psa Kropelki” przygotowany przez Stowarzyszenie Wodociągów Województwa Śląskiego oraz otrzymać broszurkę „Odkrycia Detektywa Kropelki”.

Super zajęcia, serdeczne podziękowania dla Pani Renaty Bednarskiej!

Po raz trzeci przybijamy piątkę detektywowi Kropelce!