2022/2023

Świetlica - wrzesień

Witamy w nowym roku szkolnym 2022 / 2023. Naszym celem jest zapewnienie opieki uczniom w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych. Uczniowie przebywający na świetlicy biorą udział w licznych zabawach, konkursach czy zajęciach artystycznych.

Początkiem września skupiliśmy się na tematach związanych z bezpieczeństwem zarówno w drodze do i ze szkoły, jak również bezpieczeństwie podczas zabaw w sali świetlicy, sali gimnastycznej, na boisku, placu zabaw i miasteczku ruchu drogowego. Równocześnie wspominaliśmy minione wakacje. Często wychodziliśmy na gry i zabawy na boisko szkolne i plac zabaw.

W drugiej połowie września powitaliśmy jesień piosenką „Jarzębina”. Przy dźwiękach piosenek jesiennych dzieci świetnie bawiły się i tańczyły. Z zebranych podczas spaceru liści dzieci wyklejały Panią Jesień, a wspominając jesienne zbiory w sadzie „zebrały” kosz owoców. W pochmurne dni dużym powodzeniem cieszyły się różnego rodzaju klocki konstrukcyjne oraz bilard.

Zapraszamy do galerii.