Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

22-06-2022 16:49

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca :

budynek przy ul. Wyzwolenia:

klasy I - III - godz.8:00

klasy IV - VI - godz. 9:00

budynek przy ul. W. Witosa

klasy VII - godz. 8:00

klasy VIII - godz. 9:00