Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Nabór do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2023/2024

03-04-2023 14:36 ogłoszenia

Nabór do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2023/2024

Informacja

Rekrutacja do klas pierwszych ogólnodostępnych szkół podstawowych, prowadzonych przez Gminę Bielsko-Biała na rok szkolny 2023/2024 rozpocznie się 6 marca 2023 r. Szczegółowy harmonogram działań znajduje się w załączonym Zarządzeniu Prezydenta Miasta, zawierającym terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów na rok szkolny 2023/2024.

Dokumenty do pobrania:

ZARZĄDZENIE NR ON-II.0052.32.2023.ES PREZYDENTA MIASTA BIELSKA-BIAŁEJ

z dnia 16 stycznia 2023 r.

w sprawie ustalenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów na rok szkolny 2023/2024 do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Bielsko-Biała

Strona naborowa dla rodziców/opiekunów prawnych:

https://sp-bielsko-biala.nabory.pl/