Aktualności

Z życia Szkolnego Koła Turystyczno – Krajoznawczego Groniczki

Date: Maj 6, 2015 Author: admin Categories: Aktualności

skrzyczne21

Z życia Szkolnego Koła Turystyczno – Krajoznawczego Groniczki

21 marca 2015 r. rozpoczęliśmy sezon tradycyjnym wejściem na Kozią Górę. Pogoda, jak przystało na pierwszy dzień wiosny, była fantastyczna. Wszystkim dopisywał dobry nastrój i chęć kontemplowania uroków przyrody. Być może dlatego nikt nie pomyślał, by uwiecznić na fotografii ten wyjazd. Zatem – Szanowni Goście naszej strony – wybaczcie brak zdjęć z owej wycieczki ;-)

25 kwietnia 2015 r. uczniowie kół turystycznych z SP 28, Gimnazjum nr 6 oraz dorośli opiekunowie udali się na pierwszą wycieczkę organizowaną w ramach projektu Dzieci, Rodzice, Dziadkowie – razem na turystycznych szlakach. Warto przypomnieć, że to już V edycja projektu realizowanego przy współpracy ze Stowarzyszeniem na rzecz Rozwoju Hałcnowa.

Trasa należała do wyjątkowo ambitnych; podchodziliśmy od Szczyrku przez Halę Jaworzynę na Skrzyczne. Następnie – po krótkim odpoczynku w schronisku – wędrowaliśmy granią, przez Malinowską Skałę na Salmopol. Nie można było sobie wymarzyć lepszej pogody; Cóż wiele mówić – zapraszamy do obejrzenia fotografii.

Zdjęcia w galerii.