Aktualności

XXVI Ogólnopolskie Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego

Date: Maj 30, 2019 Author: admin Categories: Aktualności

20190525_110859

 Kolejny korowód za nami. 25 maja 2019 r. Fundacja na Rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej  wspólnie z Komendą Miejską Policji w Bielsku-Białej oraz Komendą Miejską PSP organizowała – XXVI Ogólnopolskie Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego, które odbyły się na terenie Parku Słowackiego w Bielsku-Białej pod hasłem: „Kultury świata”. Wydarzenie tradycyjnie poprzedził barwny korowód przed Ratuszem. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 1d , 5e, 6c oraz młodzież z klas 8. Przebrani w stroje hiszpańskie zajęli wysokie III miejsce. Serdecznie gratulujemy dzieciom oraz paniom odpowiedzialnym za przygotowanie korowodu- Magdalenie Lazarko-Kaliście i Izabeli Pasternak.

Zapraszamy do galerii.

http://slaska.policja.gov.pl/kat/informacje/wiadomosci/261188,XXVI-Ogolnopolskie-Dni-Bezpieczenstwa-Kultury-Ruchu-i-Ratownictwa-Drogowego

link do filmu z korowodu-Bielskie Drogi