Aktualności

XVIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY „MAŁY PITAGORAS”

Date: Maj 23, 2019 Author: admin Categories: Aktualności

20180518_113051

W dniu 23 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej Nr 28 w Bielsku – Białej odbył się konkurs matematyczny. Wzięło w nim udział 16 uczniów z 8 szkół podstawowych Bielska – Białej. Uczniowie rozwiązali 7 zadań matematycznych, krzyżówkę matematyczną oraz układali puzzle z działaniami pisemnymi. Konkurs miał charakter turnieju, a w skład komisji oceniającej zadania weszli losowo wybrani nauczyciele:

p. Maria Bartków SP 1

p. Małgorzata Mleczko SP 25

p. Alicja Bogacka przedstawiciel organizatorów

Drużyny pracowały na bardzo wyrównanym poziomie, a komisja sędziowska przyznała następujące miejsca:

I miejsce zajęła SP nr 32

II miejsce zajęła SP nr 37

III miejsce zajęła SP nr 23

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, natomiast zwycięskie drużyny otrzymały medale, statuetki oraz nagrody rzeczowe dyski wymienne (pendrive).