Aktualności

XVII Festiwal Piosenki „ O Złotą Nutkę”

Date: Maj 24, 2015 Author: admin Categories: Aktualności

Zdjęcie0926

W dniu 15 maja 2015r. w Szkole Podstawowej nr 37 odbył się kolejny, już XVII Międzyszkolny Festiwal Piosenki „O Złotą Nutkę”. Organizatorzy w tym roku postanowili pokazać talenty wokalno – sceniczne uczestników, nie narzucając konkretnej tematyki piosenek. Nasz zespół „Allegro” nie mogąc się zdecydować na jeden, utwór, postanowił zaprezentować wiązankę polskich przebojów muzyki młodzieżowej. Tematem przewodnim naszego występu było…. życie, jego cienie i blaski oraz upływający czas. Zabrzmiały więc fragmenty takich utworów jak: „Biegnij przed siebie”, „ Niemartfka”, „Tak smakuje życie”, „Barcelona” i ….. „Koniec” , który podczas prób wycisnął łzy u naszych szóstoklasistek… Grupa zaśpiewała znakomicie, eksplodując wręcz na scenie energią i radością. Owocem szalonego występu była Srebrna Nutka – czyli drugie miejsce w kategorii klas 4 -6. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów , już w nowym roku szkolnym!

 

Zdjęcie0926