XV Przegląd Kolęd i Pastorałek

Date: Styczeń 19, 2015 Author: admin Categories: Aktualności

SONY DSC

14 stycznia 2015 w Miejskim Domu Kultury w Hałcnowie zorganizowano XV Przegląd Kolęd i Pastorałek. Uczniowie naszej szkoły zostali nagrodzeni w następujących kategoriach.

KLAS I- III – SOLIŚCI

WYRÓŻNIENIE –  ALEKSANDER SZEDEL – Szkoła Podstawowa Nr 28 – za wykonanie pastorałki pt. „O gwiazdo betlejemska”

KLAS I- III – ZESPOŁY WOKALNE

WYRÓŻNIENIE –  ZESPÓŁ KLASY I C – Szkoła Podstawowa Nr 28 – za wykonanie pastorałki pt. „ Skrzypi wóz”